Hercules XPS 5.100

Kolumny 6-kanałowe o nietypowej stylistyce i dobrym, zrównoważonym brzmieniu.

Kolumny 6-kanałowe o nietypowej stylistyce i dobrym, zrównoważonym brzmieniu.

Hercules znany był głównie z produkcji wyróżniających się wysoką jakością wykonania kart graficznych z procesorami ATI. W ostatnich miesiącach firma zmieniła jednak strategię i teraz skoncentruje się na kartach dźwiękowych i peryferiach. Jednym z wielu oferowanych przez Herculesa zestawów głośnikowych jest sześciokanałowy XPS 5.100, przeznaczony dla tej samej grupy klientów, którą obrał sobie za cel Creative Labs, projektując linię kolumn o wysmakowanej stylistyce - I-Trigue. W skład kompletu Herculesa wchodzą cztery smukłe kolumny przednie, jedna pozioma centralna i subwoofer. Obudowy kolumn mają 20 cm wysokości i są mocowane na okrągłej metalowej podstawie, przystosowanej zarówno do umieszczenia na biurku, jak i montażu na ścianie.

Każda z kolumn dysponuje mocą 12,5 W i pokrywa pasmo częstotliwości od 50 do 20 kHz. Ekranowanie magnetyczne eliminuje zakłócenia i umożliwia ustawienie głośników w pobliżu monitora lub telewizora.

Brzmienie pozbawione efekciarstwa

Głośnik niskotonowy z wbudowanym wzmacniaczem o mocy 35 W przetwarza dźwięki w zakresie od 30 do 150 Hz. Membranę chroni metalowa siatka. Zestaw wyposażony jest w pilota do ustawiania podstawowych parametrów dźwięku (regulacja głośności, wysokie i niskie tony) oraz gniazdo do podłączenia słuchawek. Brzmienie Herculesa wyróżnia się na tle komputerowej konkurencji stosunkowo dobrą równowagą tonalną. Bas nie schodzi najniżej, ale jest dynamiczny i zróżnicowany. Wysokie tony nie rażą ostrością, a średnica przekazuje najistotniejsze składniki nagrań w formie angażującej uwagę słuchacza.

Informacje Veracomp, tel. (12) 2525555

http://www.veracomp.com.pl

Cena 549 zł


Zobacz również