Logitech MX 3100

Połączenie najnowszej technologii, dobrej jakości wykonania i bezprzewodowej wolności.

Połączenie najnowszej technologii, dobrej jakości wykonania i bezprzewodowej wolności.

Bezprzewodowy tandem, w którego skład wchodzi mysz MX 1000 Laser, stacja dokująca pełniąca funkcję ładowarki oraz klawiatura MX 3100 to gratka dla wielu osób.

Po premierze myszy MX 1000 należało się spodziewać, że szybko dołączy do niej równie dopracowana klawiatura MX 3100. Jest to model żywcem wyjęty z zestawu MX 700. Wyposażona w ponad 30 dodatkowych klawiszy nie tylko wspomaga obsługę odtwarzacza multimedialnego, ale i pracę z pakietami biurowymi. Ma również specjalną rolkę - lewa strona klawiatury - pozwalającą przewijać dokumenty w pionie i poziomie. Jak przystało na produkt Logitecha, jakość wykonania idzie w parze z funkcjonalnością, nie bez znaczenia jest również specjalna podstawka pod nadgarstki oraz niski profil.

Ulepszony gryzoń

Werdykt PCWK

Werdykt PCWK

Tym, co różni omawiany zestaw od MX 700, jest mysz, najbardziej zaawansowany technologicznie model MX 1000, który do podświetlania skanowanej powierzchni wykorzystuje laser (832-852 nM). Korzyść z takiego rozwiązania to przede wszystkiemu większa czułość, uzyskana dzięki spójnemu światłu lasera, potrafiącemu wydobyć więcej szczegółów ze skanowanej powierzchni. Kolejna zaleta to bezproblemowa praca na powierzchniach o niezbyt wyraźnym wzorze lub błyszczących, na których gorzej radzą sobie standardowe myszy, wyposażone w diodę LED.

W wypadku myszy dołączony akumulator oraz stacja dokująca pozwalają zapomnieć o problemie wymiany baterii.

Informacje Logitech

http://www.logitech-sklep.pl

Cena 507 zł


Zobacz również