Microsoft Xbox One i zrzuty ekranu od 2015 roku

Konsola Microsoft Xbox One pozwoli na wykonywanie zrzutów ekranu w 2015 roku.

Konsola Xbox One ma pewne poważne braki, szczególnie jeżeli chodzi o wydajność. Oznacza to więc niestety, że jej użytkownicy w przypadku wielu tytułów muszą zadowolić się znacznie niższą rozdzielczością niż właściciele konkurencyjnej platformy Sony PlayStation 4.

Zrzuty ekranu - poważny problem

Ponadto konsola Xbox One nie oferuje możliwości wykonywania zrzutów ekranu. To zaskakujące, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że bez problemu radzi sobie z nagrywaniem filmów. Brak tej funkcjonalności może rozwścieczyć szczególnie te osoby, które, w odróżnieniu od użytkowników PlayStation 4, nie mogą podczas grania np. w grę Śródziemie: Cień Mordoru skorzystać z wszystkich funkcjonalności (brak w jednym z trybów specjalnych przycisku do robienia zdjęć).

Zobacz również:

Niedawno Phil Spencer na szczęście zapowiedział, że funkcja zrzutów ekranu dodana zostanie do Xbox One. Niestety kilka dni temu potwierdził, że nastąpi to nie jak wcześniej planował w grudniu, ale dopiero w 2015 roku. Powód?

"To bardziej skomplikowane niż sądziłem" - tłumaczy Spencer.

_____________

Jeżeli zastanawiacie się, którą konsolę nowej generacji wybrać, zajrzyjcie do przygotowanego przez nas porównania możliwości Xbox One i PlayStation 4.


Zobacz również