Nadlatuje IL-2 Stormovik

Do planu wydawniczego firmy LEM trafił IL-2 Stormovik: Forgotten Battles - nowa wersja jednego z najlepszych symulatorów lotniczych ostatnich lat.

Premiera gry będzie miała miejsce prawdopodobnie jeszcze w wakacje tego roku, a gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej. IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles PL jest samodzielnym produktem i aby się nim rozkoszować fani nie będą potrzebowali wczesniejszej wersji gry. Nowa odsłona symulatora IL-2 Sturmovik, zawiera wszystkie samoloty i mapy z pierwszej części gry (łącznie z tymi z dodatków) oraz kilka nowych dotąd jeszcze w grze niewidzianych. Łącznie w grze zobaczymy 129 modeli samolotów, z czego 80 może pilotować gracz. To jednak nie wszystko - w grze wprowadzono również sporo ciekawych usprawnień począwszy od ulepszenia AI, a skończywszy na zmianie systemu sterowania.

Gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej i choć cena nie została jeszcze ustalona, za nową wersję IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles PL zapłacimy mniej, niż za wydaną wcześniej na naszym rynku starszą, angielską wersję tego symulatora.

Więcej informacji na temat zmian znajdziecie na pod adresem:

http://www.lem.com.pl/db.php?produkt=413

lub na oficjalnej stronie gry: http://www.il2sturmovik.com


Zobacz również