Nauka Jazdy 2004

Program Nauka Jazdy 2004 to przede wszystkim dobry sposób na przetestowanie swojej wiedzy przed częścią teoretyczną egzaminu na prawo jazdy.

Program Nauka Jazdy 2004 to przede wszystkim dobry sposób na przetestowanie swojej wiedzy przed częścią teoretyczną egzaminu na prawo jazdy.

Interfejs programu Nauka Jazdy 2004 przypomina czasy wczesnych lat 90. ubiegłego wieku. Nie należy jednak zrażać się niezbyt atrakcyjną szatą graficzną głównego okna aplikacji. Aplikacja pomoże zapamiętać najważniejsze zasady prowadzenia samochodu w różnych warunkach pogodowych i rozmaitych sytuacjach na drodze. Program zawiera sporą liczbę filmów i animacji, prezentujących podstawowe zasady obsługi pojazdu, manewry omijania czy hamowania na śliskiej nawierzchni. Filmy nie zawsze są najwyższej jakości, ale z reguły stanowią dobrą ilustrację opisywanego zagadnienia. W programie znajdziesz również tekst kodeksu drogowego, który co prawda raczej nie pomoże w nauce, ale stanowi punkt odniesienia w przypadku poważniejszych wątpliwości.

Testy najważniejsze

Zdecydowanie najbardziej wartościowym elementem programu jest zestaw testów na prawo jazdy kategorii A, B, C, D i T. Ta część aplikacji naprawdę pomaga przygotować się do teoretycznej części egzaminu. Czas każdego testu jest ograniczony (podobnie jak na prawdziwym egzaminie), a po jego zakończeniu możesz sprawdzić poprawne odpowiedzi na pytania. Program udostępnia po 10 zestawów testów egzaminacyjnych dla każdej kategorii prawa jazdy. Program Nauka Jazdy 2004 został przygotowany rzetelnie i dokładnie, wrażenie psuje jedynie, wspomniana już, niezbyt atrakcyjna graficzna strona programu.

Informacje Play

http://www.play.com.pl

Cena 19 zł


Zobacz również