Need For Speed: High Stakes

A teraz niespodzianka! Niedługo powstanie kolejna produkcja z serii NFS. Udało nam się zerknąć okiem na te genialne wyścigi, i już nie możemy doczekać się ich wydania. Z pewnością po przeczytaniu tej krótkiej zapowiedzi podzielicie nasze odczucia.

Need For Speed III: Hot Pursuit narobił ogromnego zamieszania w świecie gier, gdy EA pokazała go na ubiegłorocznych targach E3. Gdy grę wypuszczono na rynek, wszędzie sprzedawała się po wysokich cenach. A teraz niespodzianka! Niedługo powstanie kolejna produkcja z serii NFS. Udało nam się zerknąć okiem na te genialne wyścigi, i już nie możemy doczekać się ich wydania.

Jeśli weźmie się piękną grafikę 3D i sposób jazdy z NFS III: Hot Pursuit i doda do tego mnóstwo ulepszeń, to właśnie będzie NFS: High Stake. Teraz można już patrzeć przez okna samochodu, wybrać sobie widok pasażera - przez okno z boku, i z tylnego siedzenia, miejsce obok kierowcy zajęte jest przez animowanego pilota, a efekt jazdy w nocy, ze światłami i podświetloną deską rozdzielczą po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy. Do wybory mamy takie bryki jak Lamborgini, Porsche, BMW, Ferrari, itp..., oraz 6 pojazdów do trybu Hot Pursuit. Będziemy mogli je wszystkie przetestować na 19 torach, wśród których znajdują się również trasy z poprzednich części NFS.

Poza dobrze znanymi nam trybami Arcade i Knockout, otrzymamy również Career, Tournament i Hot Pursuit. W trybie Hot Pursuit będziemy znów walczyć z policją (i vice-versa) by uzyskać panowanie na drogach. Ale tym razem będą trzy typy Hot Pursuit: Classic (standartowy motyw Hot Pursuit), Get Away (będziesz musiał jak najdłużej uciekać policji), i Time Trap (Wyścig na czas, w którym gracze będą próbowali dotrzeć do mety, zanim zostaną aresztowani).

Najlepiej jednak zapowiada się tryb Career. Zaczynasz z pewną ilością pieniędzy, za którą możesz kupić sobie samochód. Będziesz mógł sprawdzać swój pojazd, i w razie potrzeby zdecydować się na naprawienie go, lub jeśli nie starczy ci pieniędzy - na to, które części naprawić. Ścigając się w konkurencjach Knockout i High Stackes, będziesz zdobywał pieniądze aby awansować na następny poziom, w serii 30 kolejnych zawodów, po drodze naprawiając i dopakowując samochód.

Podobnie jak z NFS: Hot Pursuit, EA planuje zamieścić w sieci nowe samochody do NFS: High Stakes. Termin wydania przewidziany jest na lato tego roku.


Zobacz również