PC Optix

Dosyć ciekawej konstrukcji joystick rozszerza i tak bogatą ofertę firmy InterAct. Wyposażony w 4 klawisze fire, kontrolę ciągu, przełącznik autofire i funkcję mega-zoom - pozwalającą na dopasowanie czułości kontrolera do wymagań użytkownika...

Dosyć ciekawej konstrukcji joystick rozszerza i tak bogatą ofertę firmy InterAct. Wyposażony w 4 klawisze fire, kontrolę ciągu, przełącznik autofire i funkcję mega-zoom - pozwalającą na dopasowanie czułości kontrolera do wymagań użytkownika.

Joystik posiada dość ciekawą funkcję jaką jest praca w trybie analogowym i optycznym - analogowy z powodu dokładnej regulacji wychylenia nadaje się do wszelkiego typu symulatorów, optyczny zaś powinien być stosowany we wszelkich zręcznościowych grach. Przyznać trzeba że jest to ciekawe i praktyczne rozwiązanie.

Po uruchomieniu joy'a na driverach Microsoftu udało mi się nieco nim polatać. Tu uwaga dla potencjalnych użytkowników: auto-fire jest bardzo delikatne i muśnięcie (nawet niechcący) przełącznika może zmienić jego ustawienie. Słabe przyssawki przy zbyt gwałtownym poruszaniu nie trzymają urządzenia na miejscu.


Zobacz również