ProTV Stereo dla Maca

Formac Electronic wydała kartę PCI o nazwie ProTV Stereo pozwalającą komputerom Macintosh na przechwytywanie materiałów wideo oraz odbiór programów telewizyjnych i audycji radiowych.

Karta PCI ProTV Stereo firmy Formac Electronic posiada gniazdo antenowe pozwalające na podłączenie przewodu telewizji kablowej lub 75 ohmowej anteny i jest w stanie odbierać 125 kanałów telewizyjnych, sygnały PAL, SECAM i NTSC oraz posiada wbudowany stereo tuner FM.

ProTV Stereo oferuje także możliwość nagrywania dźwięku stereo o jakości płyty CD oraz posiada gniazda audio-out umożliwiające podłączenie do komputera zawnętrznych głośników lub słuchawek.

Karta została także zaopatrzona w nowe narzędzia do tworzenia strumieniowego wideo, przechwytuje statyczne obrazki i filmy QuickTime do 30 klatek na sekundę w pełnoekranowych rozdzielczościach i wspiera filmowe formaty 4:3, 16:9, 16:10 i 2.35:1.

Do karty Formac ProTV Stereo dołączany jest program Adobe Premiere 5 LE oraz inne narzędzia programowe i sprzętowe przeznaczone do tworzenia, magazynowania, przeglądania i publikacji cyfrowego wideo. ProTV Stereo kosztuje 149 USD.

www.formac.com


Zobacz również