Runaway

Nowy Jork, rok 2000. Nie wiedząc jak ani dlaczego, Brian student mający już wkrótce zakończyć naukę, zostaje zaatakowany przez gangsterów z Mafii. W czasie desperackiej ucieczki, w której towarzyszy mu tajemnicza tancerka Gina, Brian napotyka wielu ludzi. Ale kto z nich jest przyjacielem, a kto wrogiem? O tym przekonać będziesz się musiał sam.

Nowy Jork, rok 2000. Nie wiedząc jak ani dlaczego, Brian student mający już wkrótce zakończyć naukę, zostaje zaatakowany przez gangsterów z Mafii... facetów, którzy nie mają skrupułów by zabić człowieka, byle tylko odzyskać to co według nich im się należy. Najważniejszym problemem jest ustalenie czego oni do diabła szukają i dlaczego sądzą, że Brian to posiada.

W czasie desperackiej ucieczki, w której towarzyszy mu tajemnicza tancerka Gina, Brian napotyka wielu ludzi. Ale kto z nich jest przyjacielem, a kto wrogiem? Gracz będzie musiał się sam o tym przekonać, pamiętając, że nikt nie jest tym na kogo wygląda, zwłaszcza w świecie stanowiącym wybuchowy koktajl morderstwa, pieniędzy, religii, ambicji i kłamstw...

Runaway będzie klasyczną dwuwymiarową przygodówką, z trójwymiarowymi postaciami w iście komiksowym stylu. Poszczególne etapy rozgrywki przeplatać będą animowane sekwencje filmowe. Gracz będzie mógł dowolnie zmieniać ustawienia kamer oraz wymiary okna w trakcie odkrywania kolejnych lokacji. Cechą charakterystyczną gry mają być niepowtarzalne efekty światłocienia i niezwykle klimatyczna ścieżka dźwiękowa wykorzystująca MIP MUSIC SYSTEM.

Ponadto programiści obiecują prosty i intuicyjny interfejs, około 100 lokacji, ponad 50 interaktywnych postaci oraz relatywnie wzrastający poziom trudności zagadek. Czy to wystarczy aby zadowolić fanów Larrego i Die by The Sword? Jedno jest pewne... warto poczekać!


Zobacz również