Sony Ericsson K700i

Szwedzko-japoński koncern przygotował naprawdę zadziwiający telefon. K700i podbił serca testujących, oby i wasze.

Szwedzko-japoński koncern przygotował naprawdę zadziwiający telefon. K700i podbił serca testujących, oby i wasze.

Telefon powoli przestaje być słuchawką z klawiaturą, a zmienia się niepostrzeżenie w centrum rozrywki. K700i może robić zdjęcia, dzięki wbudowanemu aparatowi cyfrowemu, odtwarzać pliki MIDI i MP3, pokazywać nagrania video. Dodatkowo można słuchać stacji radiowych - potrzebny jest tylko zewnętrzny zestaw słuchawkowy, którego kabel działa jak antena odbiorcza.

Wyświetlacz jest znakomity - jasny, wyraźny, nasycony pełną paletą barw, aczkolwiek tylko przy 65 536 kolorach. Nie istnieje problem, który występował w T610 - w ostrym świetle nic nie było widać - K700i pokazuje wyraźnie i w słońcu, i w cieniu. Niestety, płaci za to zwiększonym poborem energii. Programowy wygaszacz ekranu jest tutaj niezbędny, podobnie jak tryb oszczędzania energii.

Dzwonki, dzwonki, jeszcze raz dzwonki

To, co najbardziej cieszy właścicieli telefonów, to dzwonki. Im dziwniejsze i ciekawsze, tym lepsze. Obecnie, w dobie aparatów z możliwością odtwarzania plików MP3, w telefonach może grać wszystko, ograniczeniem jest tylko wielkość pamięci. Dzwonki z K700i są głośne i wyraźne, ale nie ma ich zbyt wiele. Można dograć więcej ze strony WAP Sony Ericssona lub przez podczerwień i Bluetooth z dowolnego komputera PC i Mac. Wbudowany MusicDJ pozwala tworzyć własne dzwonki, jest także możliwość nagrania notki dźwiękowej i stosowania jej jako sygnał.

Informacje Sony Ericsson

tel. (22) 6916200

http://www.sonyericsson.com/pl

Cena nieznana


Zobacz również