Stuknięta paczka

Amerykańska komedia sensacyjna w doborowej obsadzie aktorskiej z Johnem Goodmanem w jednej z głównych ról. Grupa byłych skautów musi stawić czoło niebezpiecznemu przestępcy.

Amerykańska komedia sensacyjna w doborowej obsadzie aktorskiej z Johnem Goodmanem w jednej z głównych ról. Grupa byłych skautów musi stawić czoło niebezpiecznemu przestępcy.

Grupa doborowych komików amerykańskich, z Johnem Goodmanem ("Blues Brothers 2000", "Flinstonowie", "Barton Fink") na czele, po raz pierwszy wystąpiła w jednym filmie. Brawurowo zrealizowana komedia pomyłek parodiująca tak klasyczne thrillery, jak np. "Przylądek strachu".

Pięciu przyjaciół, kiedyś należących do jednej drużyny skautów, organizuje po wielu latach weekendową wyprawę. Cel - zdobyć górę, która w młodoś-ci była dla nich wyzwaniem. Pech chciał, że to samo miejsce wybrał sobie na schronienie psychopatyczny przestępca Duke (w tej roli fantastyczny jak zawsze John Goodman), który bierze ich za agentów FBI... Niezła zabawa i wycieczka wspomnień zamieniają się w zwariowaną ucieczkę przed kulami kryminalistów.

Czy neurotyczny dentysta Richard, maminsynek Louie, podrywacz Belz, terapeuta radiowy Franklyn i surfingowiec Tim będą w stanie pozbierać się i stawić czoło niebezpiecznemu szaleńcowi? Czy przyjaźń kumpli zwycięży przeciwności losu? Może być to trudniejsze, niż przypuszczają, gdyż szalony Duke wyraźnie się na nich uwziął.

Informacje

Stuknięta paczka (Wrong guys) © 1988 New World Pictures

Gatunek komedia

Czas 86 minut

Reżyseria Danny Bilson

Scenariusz Danny Bilson, Paul De Meo

Zdjęcia Frank Byers

Muzyka Joseph Conlan

Obsada John Goodman, Louie Anderson, Richard Lewis, Richard Belzer, Franklyn Ajaye, Tim Thomerson, Brion James i inni

Kraj i rok produkcji USA, 1988

Wydanie VCD

Dźwięk hi-fi stereo: polski lektor

Napisy brak

Format 1,33:1

Jak obejrzeć film z wydania VCD?

Naszą płytę VCD można uruchomić w odtwarzaczu DVD kompatybilnym ze standardem Video CD 2.0, co praktycznie ma miejsce we wszystkich modelach obecnych na rynku. Można także odtworzyć w komputerze z czytnikiem CD-ROM lub DVD. Minimalne wymagania sprzętowe dla komputera PC to: procesor Pentium MMX 166 MHz, 32 MB RAM, czytnik CD-ROM, karta dźwiękowa 16-bitowa, karta graficzna 2 MB, system operacyjny Windows 9x/NT 4.0/2000/XP/nowszy, zain-stalowany Internet Explorer i Windows Media Player. Komputer Macintosh musi mieć zainstalowaną aplikację QuickTime Player z rozszerzeniem QuickTime MPEG Extension.


Zobacz również