Super Taxi Driver

Ulice miasta pełne są niedzielnych kierowców. Podczas gdy Ty, taksówkarz, ciężko pracujesz próbując zarobić na podatki, wszyscy wloką się jak muchy w smole. Nie przejmuj się światłami. Gaz do dechy...

Ulice miasta pełne są niedzielnych kierowców. Podczas gdy Ty, taksówkarz, ciężko pracujesz próbując zarobić na podatki, wszyscy wloką się jak muchy w smole. Nie przejmuj się światłami. Gaz do dechy! Ale pamiętaj! Nie wszyscy pasażerowie lubią sporty ekstremalne, aczkolwiek niektórzy z nich dadzą Ci spory napiwek za małą porcję adrenaliny.

Od czego masz zacząć? Uruchom grę, wybierz jedną z dostępnych taksówek i ruszaj w miasto. Dostępne są trzy modele różniące się takimi parametrami jak prędkość, przyspieszenie oraz przyczepność. Następnie musisz znaleźć swojego pierwszego pasażera. Za każdy kurs otrzymujesz zapłatę, której wysokość uzależniona jest od tempa oraz stylu jazdy. Niektórzy pasażerowie lubią ostrą i szybką jazdę, podczas gdy inni wolą spokojnie dotrzeć na miejsce. Wysokość zapłaty ma również wpływ na ilość czasu, przydzieloną Ci do wykonania następnego kursu. Koniec gry następuje, gdy limit czasu osiągnie zero. W zależności od tego ile pieniędzy uda Ci się zarobić, po zakończeniu gry będziesz mógł się wpisać na listę najlepszych wyników.

Dystrybucją gry zajmie się firma TopWare Poland, która ustaliła datę oficjalnej premiery na maj 2001 roku. Super Taxi Driver kosztować będzie 29.95 PLN.


Zobacz również