Theme Park World

Miejmy nadzieję, że gracz Theme Park World będzie miał tak dobrą zabawę jak gość dobrze prosperującego parku rozrywki. Czy tak się stanie nie wiemy, ale mając w pamięci Theme Park jesteśmy dobrej myśli.

Oryginalny Theme Park został wydany w 1994, i od tego czasu został sprzdany w 1,7 mln egzemplarzy. Pomimo że nie stał się może przebojem w Stanach, w Europie nadal jest bardzo lubiany. Tymczasem Bullfrog pracuje nad kolejną częśćią Theme Parku.

W grze, gracze będą mogli tworzyć parki czterech typów: Outer Space, Wild Jungle, Surreal Fantasy, i Halloween. Każdy z nich będzie miał aż do 100 różnych kolejek, koncesji, i atrakcji. Cała gra działać będzie w trybie 3D, z możliwą akceleracją hardware'ową, jak i software'ową. Najlepsze w tym wszystkim jest, że na wszystkich kolejkach, można się przejechać w trybie FPP! Tak więc będziesz mógł nie tylko tworzyć kolejki, ale również wsiąść do jednej, i samemu doświadczyć tej przyjemności.

Oczywiście w grze będziemy się mogli wykazać również jako menadżer parku, Zatrudniając personel, ustawiając dodatkowe widowiska, ustalając ceny jedzenia, a nawet dbając o takie szczegóły jak sól do popcornu, tak aby ludzie kupowali więcej wody sodowej.

Jak możecie przekonać się ze screenów, gra jest bardzo ożywiona - wygląda prawie jak kreskówka 3D. Po ikonach będziesz mógł poznać co myślą sobie goście, czy są głodni, czy dobrze się bawią, itp. Miejmy nadzieję, że gracz będzie miał tak dobrą zabawę jak gość dobrze prosperującego parku rozrywki.


Zobacz również