Tracer TRO-Crystal

Tracer TRO-Crystal to obudowa nietypowa pod wieloma względami.

Tracer TRO-Crystal to obudowa nietypowa pod wieloma względami.

Po pierwsze, materiał, z którego jest wykonana, to przezroczysty akryl o lekkim seledynowym odcieniu. Dzięki temu obudowa prezentuje się imponująco. Dodatkowo zamontowano w niej trzy przezroczyste wentylatory o rozmiarze 80 x 80 mm (po jednym na przednim i tylnym panelu oraz jeden w ściance obudowy). Takie rozmieszczenie gwarantuje dobrą cyrkulację powietrza we wnętrzu.

Na uwagę zasługuje również wysoka jakość wykonania, która mogłaby być wzorem dla niektórych producentów obudów. Zgodnie z najnowszymi trendami, w przedniej części obudowy zamontowano panel, na którym znajdują się dwa wyjścia USB i jedno FireWire. Obudowa ma cztery kieszenie 5,25 cala i dwie małe 3,25 cala, dodatkowo w środku znajdziesz kolejne kieszenie na zamontowanie dodatkowych dysków twardych.

Microsoft SideWinder FF2

Microsoft SideWinder FF2

Obudowa sprzedawana jest bez zasilacza (niestety, na polskim rynku nie znajdziesz takiego z przezroczystymi ściankami, dlatego będziesz zmuszony do wykorzystania standardowych zasilaczy). Jej wymiary wynoszą 490 x 250 x 450 cm (wysokość x szerokość x długość).

Cena jest wysoka, jednak trudno znaleźć jakiekolwiek wady tej obudowy, idealnie nadaje się ona do wizualnej modyfikacji komputera, a jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie. Jednak cena, jaką przychodzi ci zapłacić za TRO-Crystal, w porównaniu z ceną dobrej obudowy oraz zamontowania w niej okienka, nie jest aż tak wygórowana, a jakość wykonania oraz efekt końcowy na pewno są lepsze. Szczególnie jeśli wymienisz dołączone wentylatory na ostatnio coraz bardziej popularne świecące wentylatory z wbudowanymi różnokolorowymi diodami lub zamontujesz w środku zimną katodę.


Zobacz również