Wakacyjne aparaty Casio Exilim - wybierz aparat w zależności od miejsca, w które się wybierasz

Wakacje i okres urlopowy już za pasem. A na wycieczce aparat fotograficzny jest zawsze naszym nieodłącznym towarzyszem. Casio przygotował 4 specjalne wakacyjne aparaty fotograficzne Casio Exilim, które zostały opracowane specjalnie z myślą o wakacyjnych wojażach. Co ciekawe, każdy z tych modeli ma inne przeznaczenie.

Casio opracował aparaty, które podzielił ze względu na miejsce, do którego podróżujemy.

Aparat idealny nad morze

Casio Exilim EX-G1

Casio Exilim EX-G1

Casio Exilim EX-G1 jest odporny na wodę i kurz. Piach nie stanowi dla niego zagrożenia. Bez problemu wytrzymuje wysokie temperatury oraz jest zabezpieczony przed upadkami nawet na twardym podłożu. Aparat umożliwia też wykonywanie zdjęć pod wodą.

Aparat do zwiedzania wielkich miast

Casio Exilim EX-H20G

Casio Exilim EX-H20G

Casio Exilim EX-H20G - z tym aparatem nie można się zgubić w nawet największej metropolii. Dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu, zawsze można określić swoją pozycję, nawet gdy sygnał GPS nie dociera do aparatu (w tunelu czy jaskini). H20G posiada także bazę zdjęć z miejsc całego świata, przez co staje się poręcznym przewodnikiem turystycznym.

Aparat idealny na afrykańskie safari

Casio Exilim EX-ZR100

Casio Exilim EX-ZR100

Casio Exilim EX-ZR100 służy do fotografowania przyrody i dużych otwartych przestrzeni ( np. w Afryce). Ma duży zoom (25x) i funkcję Multi Frame SR dzięki czemu wykonuje zdjęcia wysokiej jakości z dużych odległości. W modelu zastosowano także szerokokątny 24mm obiektyw z funkcją panoramy. Dodatkowo ZR100 pozwala nagrywać filmy w trybie High Speed, bez problemu rejestrując ruch szybkich obiektów (np. przebiegające zwierzęta)

Aparat na górskie wspinaczki

Casio Exilim EX-H30

Casio Exilim EX-H30

Casio Exilim EX-H30 posiada wytrzymałą baterię umożliwiającą wykonanie do tysiąca zdjęć na jednym ładowaniu. Aparat ma też tryb Krajobraz, który automatycznie eliminuje zachmurzenie czy też mgłę na zdjęciu, dzięki czemu łatwiej będzie nam uchwycić urodę górskich szczytów.


Zobacz również