Wielki ogólnopolski turniej EURO 2004 już za nami

W minioną niedzielę w EMPiK Megastore w Warszawie, zakończył się Ogólnopolski Turniej w grze EURO 2004. W wielkim finale wzięło udział 16 graczy z całej Polski, wśród których znalazło się siedmiu profesjonalnych zawodników.

Około godziny 13:00 zaczęło się losowanie reprezentacji krajów. Każdy z uczestników prowadził wylosowany zespół przez cały finał. Reprezentacja Polski również znalazła się wśród krajów możliwych do wylosowania. Zestawione ze sobą drużyny zostały podzielone na 4 grupy (A, B, C, D). Rozgrywki zaczęły się w sportowej atmosferze, a zawodnicy odbywali ze sobą kolejne mecze. Do półfinału dotarły reprezentacje: Anglii, Polski oraz Portugalii i Szwecji.

W półfinałach Anglia zdecydowanie pokonała drużynę Polski wygrywając z naszą reprezentacją 3:0. Drugim finalistą turnieju została Portugalia, która pokonała Szwecję w stosunku 6:3. O 17:00 rozegrano mecz o trzecie miejsce, które przypadło Szwecji prowadzonej przez Łukasza Wójcika vel "Bobika", a pół godziny później rozpoczął się pojedynek finałowy.

W finale spotkały się reprezentacje Portugalii i Angli. Pierwszą z nich prowadził Jarek Zagrodny vel "Jaro", a drugą Damian Tendera vel 'Speeda'. Walka była bardzo zacięta, początkowo prowadziła Anglia, lecz w drugiej połowie Portugalia zaczęła grać ofensywnie nadrabiając straty. W ostatniej minucie 'Jaro' ustalił jednak wynik spotkania na 3:5 i zwyciężył w Ogólnopolskim Turnieju UEFA EURO 2004!

Łukasz Wójcik vel 'Bobik'(Szwecja) za trzecie miejsce otrzymał myszkę, głośniki oraz klawiaturę od firmy Logitech. Damian Tendera vel 'Speed' (Anglia) za drugie miejsce otrzymał procesor INTEL Pentium 4 HT 2,8 GHz z płytą główną i nagrywarkę firmy Samsung. Wielki zwycięzca - Jarek Zagrodny vel 'Jaro'(Portugalia) otrzymał procesor INTEL Pentium 4 HT 2,8 GHz z płytą główną, 'combo', napęd DVD firmy Samsung oraz oryginalną piłkę 'Adidas Roteiro'.