Zboard Ultimate Gaming

Klawiatura, którą można zmienić w zależności od potrzeb i upodobań.

Klawiatura, którą można zmienić w zależności od potrzeb i upodobań.

Wszystko za sprawą nietypowej konstrukcji. Zboard składa się z dwóch części: bazy oraz specjalnej wymiennej nakładki z klawiszami. W zestawie są dwie: standardowa, przystosowana do pracy z pakietami biurowymi i druga do gier. W nakładce przeznaczonej dla graczy wyodrębniono z lewej strony specjalną grupę klawiszy do sterowania wirtualną postacią. Klawisze służące do poruszania się mają specjalny kształt, natomiast pozostałe, umożliwiające włączenie określonych opcji są tak rozmieszczone, że można z nich korzystać intuicyjnie. Takie rozwiązanie ułatwia granie, a dołączone aplikacje umożliwiające tworzenie własnych profili są istotnym dopełnieniem całości.

Wymienne klawisze

Dzięki wymiennym panelom można na tej klawiaturze równie wygodnie grać i pracować. W bardzo prosty sposób, odpinając jeden zaczep, wymieniamy układ klawiszy na potrzebny w danej chwili, a wymiennych paneli jest w sprzedaży kilkanaście.

Dokupić możemy nakładki dla zwolenników "Dooma 3", "Battlefield 2", "World of Warcraft", "Medal of Honor: Pacific Assault", "Medal of Honor: Allied Assault". Trzeba dodać, że każda z nakładek do gry ma specjalny układ klawiszy, które są opisane zgodnie z odpowiednią opcją w grze. Na przykład nabywcy wersji do "Doom 3" mają klawisze opisane nazwami broni dostępnych w grze lub określonej czynności. Niestety, na razie tylko w wersji angielskiej. Nakładka składa się z trzech połączonych ze sobą części, dzięki temu po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca.

Informacje Multimedia Vision, tel. (22) 3389000, http://www.mmv.pl

Cena 229 zł


Zobacz również