Trojan Remover - Szybkie usuwanie trojanów

Trojan Remover to dobrze znany starszym użytkownikom program do usuwania szkodliwego oprogramowania, typu konie trojańskie, malware, adware i innych zagrożeń.

Aplikacja w przeciwieństwie do wielu bardziej popularnych narzędzi używana może być tylko doraźnie. Brak w niej jakiegokolwiek harmonogramu skanowania, o ochronie rezydentnej nie wspominając.

Co jednak działa na korzyść narzędzia, to fakt, że umożliwia nam ona wybór obszaru skanowania nie tylko w postaci folderu, ale i działających procesów, czy rejestru.

Zobacz również:

Pojawia się jednak pytanie, czy mimo braku stałej ochrony aplikacja nadaje się jako pierwsza linia obrony przed szkodnikami? To zależy od naszego podejścia. Na pewno nie polecałbym stosowania programu jako jedynej zapory przed złośliwym oprogramowaniem. Pamiętajmy, że baza zagrożeń jest w niej wyjątkowo mała, zaledwie 7.000 elementów, a na samej ochronie heurystycznej polegać nie powinniśmy.

Mimo wszystko, jeśli zauważyliśmy, że z naszym komputerem zaczęło się ostatnio coś dziać, a my sami nie korzystamy z żadnego narzędzia antywirusowego, nic nie stoi na przeszkodzie, aby przeskanować system omawianym programem i sprawdzić rezultaty.

Działanie takie nic nas nie kosztuje. Mimo, że sam program jest płatny, to jednak przez 30 dni korzystać z niego możemy za darmo, a sami programiści nie ograniczyli tu możliwości usuwania niebezpiecznego kodu po jego wykryciu.

Jak sprawuje się aplikacja w praktyce? Sprawdziliśmy to na filmie. Zapraszamy do obejrzenia wideoprezentacji i przekonania się, czy narzędzie jest aby nam na pewno potrzebne, a jeśli tak, to, czy spełni ono pełnię naszych oczekiwań?

Pobierz Trojan Remover 6.6.9.2531

Zobacz nasz wideoporadnik.

Producent/dystrybutor: Simply Super Software

Data dodania: 2008-05-07

Rozmiar pliku: 6,64 MB

Nazwa pliku: trsetup.exe

Licencja / cena: Trial

Platforma systemowa: Windows 98/ME/NT/2000/XP


Zobacz również