Najlepsze smartfony 2011 - ranking

W tym rankingu prezentujemy najlepsze przetestowane przez nas smartfony. Charakteryzują się one wysoką wydajnością, bardzo dobrą jakością wykonania i zastosowaniem nowych technologii.

Dobry smartfon musi charakteryzować się kilkoma cechami. Najważniejsza z nich to jakość ekranu - to z niego będziemy cały czas korzystać. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na jakość wykonania obudowy urządzenia - powinna być ona nie tylko estetyczna, ale też odpowiednio wytrzymała. Nie można zapominać również o wydajności urządzenia - najlepiej zaopatrzyć się w jednostkę z procesorem dwurdzeniowym, który pozwoli uruchomić większość nowych gier i aplikacji.

Zobacz nasze testy smartfonów!

Wybrane przez nas urządzenia spełniają wszystkie te warunki. Które z nich jest najlepsze? Sprawdźcie sami, zapoznając się z naszym zamieszczonym poniżej rankingiem!

3 komentarze

Dodaj komentarz

gtm

20-01-2012 01:32

To prawda jest to najlepszy phon na rynku.Jego zaletą jest szybki procek dwurdzeniowy i spora ilość RAM-u jak na telefon.Działa naprawdę szybko(miałem możliwość testować egzemplarz od tego producenta).Ma tylko jeden minus:cena powala,nawet na abonament jest wysoka(przy 49 zeta na miesiąc trzeba dać za niego u wiodącego operatora prawie półtora klocka).W sklepie cena może osiągnąć prawie dwa koła w porywach.Kupując przez neta wychodzi tyle ile napisał wyżej Dawid Kosiński.Tańszą alternatywą może się okazać Sony Ericsson XPERIA ARC.Ten właśnie wybrałem,dokupiłem kartę 16Giga i bzyka jak pszczółka.Wadą tego phona jest mała ilość RAM-u.Zaletą zaś długa praca na baterii i duży ekran, na którym bardzo wyraźnie ogląda się zdjęcia i filmy w HD.

nie kupuj HTC w Orange

16-11-2011 20:35

Rzeczywiśćie THE BEST miałem HTC Desire w Orange - totalny szajs!!!

ZOLTAN

30-10-2011 19:12

Dziwny jest ten świat, jak śpiewał Niemen. Co to się na świecie porobiło, dzisiaj wyznacznikiem jakości smartfona, jest liczba gier które można na nim odpalić. Sam nie wiem czy zabrakło w mediach i różnych firmach doświadczonych testerów czy wiek użytkowników aż tak bardzo się obniża. Fakt jest faktem, że operatorzy "łowią" klientów telefonami i grami które można na nich odpalić a nie jakością usług. Do znudzenia wałkują angry birds w mediach a pojęcie dobrego smartfona uzyskało dzisiaj zupełnie inne znaczenie. Szkoda słów aby opisać marazm w jaki wpadł obecny świat. Nasze dzieci żyją dzisiaj w światach wirtualnych, są zupełnie oderwane od rzeczywistości. Nauka sprawia im kłopot, mają nawet nie połowę tego co było jeszcze 30 lat temu w szkołach a mimo to nie dają rady. Może światowy kryzys to skutek skumulowania negatywnych zjawisk oraz złego kierunku jaki obrała nasza cywilizacja ?