Najlepsze laptopy do multimediów

Przedstawiamy ranking najlepszych laptopów do multimediów. Filmy, zdjęcia, muzyka, a często nawet i gry im nie straszne. Wśród zwycięzców znaleźć można 15 i 17-calowe modele, w tym także obsługujące efekt 3D.

Asus K73E

Asus K73E

Asus K73E to typowy DTR, czyli laptop który ma nam zastąpić stacjonarny komputer. Wyposażony jest w duży ekran o przekątnej 17,3 cali, który pracuje w rozdzielczości 1600x900 pikseli i dwurdzeniowy procesor Intela z rodziny Core i5. To konfiguracja do pracy, multimediów, wykorzystuje zintegrowany w procesorze układ graficzny, dlatego w grach spisuje się kiepsko.

Budowa

Asus K73E to duży laptop o wymiarach 420x281x37 mm - dł./szer./wys.) i wadze 3,02 kg. Wyposażony jest w ekran o przekątnej 17,3 cali i pełnowymiarową klawiaturę z osobną częścią numeryczną.

Asus K73E oferuje spokojną i... czytaj więcej »

Lenovo IdeaPad Y560p 20200

Lenovo IdeaPad Y560p 20200

Lenovo IdeaPad Y560p to wszechstronny laptop do codziennej pracy i multimediów. Wyposażony jest w ekran o przekątnej 15,6 cali, szybki czterordzeniowy procesor i zewnętrzną kartą graficzną ATI Mobility Radeon HD 6570.

Budowa

Obudowa laptopa wykonana jest z dobrej jakości plastyku i szczotkowanego aluminium. Aluminium zastosowano w pokrywie chroniącej matrycę, jest ona dużo sztywniejsza od plastykowych a dzięki zaokrąglonym profilom, wydaje się cienka (ma... czytaj więcej »

Zalety:

  • Obudowa
  • Szybki procesor
  • Jakość wykonania

Wady:

  • Błyszczący ekran

Sony VAIO VPC-F21Z1E/BI

Sony VAIO VPC-F21Z1E/BI

Laptopów wyświetlających obraz 3D jest ciągle mało, tym bardziej doceniamy takie konstrukcje jak Sony VAIO VPC-F21Z1E/BI. Ten laptop łączący cechy multimedialnej maszyny do zabawy z perfekcyjnym wykonaniem i możliwością wyświetlania obrazu 3D.

Budowa

Test laptopa Sony VAIO VPC-F21Z1E/BI rozpoczynamy od sprawdzenia jakości wykonania obudowy. Po kilkunastodniowym teście nie mam żadnych wątpliwości że mamy do czynienia z produktem, który znajdzie uznanie wśród najbardziej... czytaj więcej »

HP Envy 17 3D

HP Envy 17 3D

HP Envy 17 3D to laptop przeznaczony dla bardzo wymagających użytkowników. Wyposażony jest w mocny czterordzeniowy procesor, ekran Full HD z opcją wyświetlania obrazu w 3D. Jego jakość wykonania i użyte materiały stoją na bardzo wysokim poziomie, szkoda tylko że nie ma wydajniejszego układu graficznego.

Budowa

Testując HP Envy 17 3D od razu zwróciliśmy uwagę na ładną i mocną obudowę,która przyciąga oko stylistyką i jakością wykonania. To bardzo zwarta i sztywna konstrukcja zbudowana z aluminium i magnezu. Zastosowanie tych materiałów... czytaj więcej »

Zalety:

  • Ekran Full HD
  • Technologia 3D
  • Wbudowany nadajnik 3D
  • Pojemny twardy dysk

Wady:

  • Nagrzewająca się obudowa
  • Wysoka cena

MSI GE620

MSI GE620

Uniwersalna konfiguracja z matrycą Full HD do odtwarzania filmów w wysokiej rozdzielczości, pracy z wymagającymi aplikacjami, a nawet edycji domowych materiałów multimedialnych.

Budowa

Laptop ma sztywną i grubą pokrywę ekranu, która dobrze chroni matrycę przed uszkodzeniami mechanicznymi (nawet mocniejsze dociśnięcie klapy nie powoduje wypaczenia ekranu). Jest też praktyczna, bo nie zostają na niej odciski palców.

Obudowa jest starannie wykonana, nawet przy mocniejszym dociśnięciu nie odkształca się. Poszczególne elementy są dobrze... czytaj więcej »


Zobacz również
Przetestuj szybkość swojego łącza w komputerze i smartfonie
Prawidłowa konfiguracja BIOS - jak to zrobić?