Najlepsze telefony Dual SIM 2011

Przedstawiamy najlepsze telefony Dual SIM. Pokazujemy, który z nich warto wybrać, a którego najlepiej się wystrzegać. Poniżej nasz ranking.

Choć telefony Dual SIM nie są zbyt popularne na rynku, to mimo wszystko warto się im bliżej przyjrzeć. Urządzenia te świetnie nadają się dla osób zapracowanych, które muszą posługiwać się co najmniej dwoma numerami telefonu.

Zobacz nasze testy telefonów Dual SIM!

Zobacz również:

Zazwyczaj taka sytuacja oznacza konieczność posiadania dwóch telefonów komórkowych, co z kolei jest bardzo niepraktyczne i niesie za sobą konieczność ładowania dwóch urządzeń, noszenia ich ze sobą oraz pamiętania gdzie zapisało się dany numer. W przypadku telefonów Dual SIM wszystkie te niedogodności znikają. Wystarczy, że zaopatrzymy się w odpowiednie urządzenie, wsadzimy do niego dwie karty SIM i gotowe - możemy korzystać z jednego telefonu mając funkcjonalność dwóch.

Cechy dobrego telefonu Dual Sim to odpowiednia jakość wykonania i łatwość obsługi. Nie są to smartfony, więc funkcje multimedialne i internetowe pełnią tu rolę jedynie dodatków. Jeśli chcesz wybrać dobry telefon Dual SIM, zapoznaj się z naszym rankingiem.


Zobacz również
Laptopy z serii Explore PRO to wiosenna nowość od Kruger&Matz
Galaxy S9 zostanie "zawinięty w ekran"