Najlepsze telefony Dual SIM 2011

Przedstawiamy najlepsze telefony Dual SIM. Pokazujemy, który z nich warto wybrać, a którego najlepiej się wystrzegać. Poniżej nasz ranking.

Motorola EX115

Motorola EX115

Motorola EX115 jest to jeden z nielicznych telefonów Dual Sim w ofercie Motoroli. Jest to urządzenie niewyposażone w ekran dotykowy, mające za to klawiaturę QWERTY, która bardzo przyda się nam podczas pisania SMSów. Oprócz tego charakteryzuje się ono biznesowym designem oraz stosunkowo niską ceną, która wynosi 350 zł, teoretycznie powinno więc zaskarbić sobie serca wielu użytkowników. Jak jest w praktyce, dowiemy się po jego krótkim teście.

Budowa

Motorola EX115 na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo solidnie. Mamy tu do czynienia ze sprzętem naprawdę dobrze wykonanym. Obudowa tego urządzenia jest bardzo dobrze spasowana i odpowiednio twarda. Każda jej część jest stabilna,... czytaj więcej »

myPhone 9005TV Barry

myPhone 9005TV Barry

myPhone 9005TV jest to stworzony przez polską firmę smartfon, stylizowany na telefon biznesowy. Został on wyposażony w pełną klawiaturę QWERTY, obsługę dwóch kart SIM oraz popularny w przypadku urządzeń myPhone’a odbiornik telewizyjny. Możemy uznać, że urządzenie te mogłoby spodobać się nie tylko użytkownikom biznesowym, ale też osobom oczekującym jak największej liczby dodatków multimedialnych.

Budowa

myPhone 9005TV ma bardzo ładną i odpowiednio spasowaną obudowę. Jej przednia część została standardowo wykonana z plastiku, zaś tylna jest dodatkowo pokryta cienką warstwą gumy, która wpływa dobrze na wytrzymałość oraz... czytaj więcej »

Samsung GT-B5722

Samsung GT-B5722

Samsung GT-B5722 to jeden z najpopularniejszych telefonów z serii Duos. Charakteryzuje się on możliwością włożenia dwóch kart SIM, dzięki czemu spodoba się osobom korzystającym z usług dwóch operatorów. Oprócz tego jest to typowy smartfon wyposażony w dotykowy ekran. Sprawdzimy, czy faktycznie może on zastąpić dwa telefony, tak jak reklamuje go Samsung.

Budowa

Samsung GT-B5722 przy pierwszych oględzinach przypomina telefony takie jak Samsung Avila czy Corby. Oznacza to, że mamy tutaj do czynienia z telefonem wykonanym poprawnie, ale nie bardzo dobrze. Samsung nie zdecydował się na zastosowanie... czytaj więcej »

1C Company 8825TV Vision

1C Company 8825TV Vision

myPhone 8825TV jest bardzo ciekawą propozycją na rynku komórek. Jak większość telefonów sygnowanych logiem myPhone ma on możliwość działania z dwoma kartami SIM oraz odbiornik telewizyjny. Przy tym wszystkim jego klasyczny wygląd kojarzy się z dawnymi telefonami marki Nokia, może więc być dobrą propozycją dla osób szukających tradycyjnych konstrukcji wyposażonych w funkcjonalność Dual Sim.

Budowa

myPhone 8825TV ma obudowę wykonaną z mocnego plastiku oraz gumy. Całość jest bardzo dobrze spasowana, przez co możemy podejrzewać, że telefon zbyt łatwo nie ulegnie zniszczeniu.

myPhone 8825TV ma ekran o przekątnej 2,4" i... czytaj więcej »

myPhone 9025TV Moon

myPhone 9025TV Moon

myPhone 9025TV jest jednym z topowych smartfonów wrocławskiej firmy myPhone. Kosztuje przy tym 349 zł, co jest ceną niespotykaną w kategorii najlepszych telefonów dowolnej marki. Urządzenie zostało wyposażony w klawiaturę QWERTY, metalową obudowę oraz rzadko spotykane funkcje, takie jak Dual Sim oraz możliwość odbierania TV, więc na pierwszy rzut oka prezentuje się co najmniej ciekawie.

Budowa

myPhone 9025TV został wykonany z niezwykłą dbałością, co możemy zauważyć już po kilku chwilach obcowania z urządzeniem. Materiały, z których została wykonana obudowa to szorowane aluminium oraz mocny plastik. Wszystko jest tu... czytaj więcej »

myPhone 3380 Midnight

myPhone 3380 Midnight

myPhone 3380 jest to jeden z najtańszych telefonów dostępnych na rynku. Można go kupić już za 149 zł, co jest bardzo atrakcyjną ceną, zwłaszcza że został on wyposażony w funkcjonalność DualSim. Właśnie dlatego może on być czarnym koniem na rynku budżetowych telefonów. Sprawdźmy, czy ma na to faktyczne szanse.

Budowa

myPhone 3380 nie został wykonany z najwyższej jakości podzespołów, jednak na tle innych telefonów kosztujących mniej niż 200 zł nie wypada źle. Przód został wykonany z plastiku, zaś tylna obudowa telefonu została pokryta... czytaj więcej »

myPhone 6600 Free

myPhone 6600 Free

myPhone 6600 Free jest to kolejny telefon DualSim w ofercie wrocławskiej firmy myPhone. Jest to urządzenie o budowie klasycznej, które wśród innych telefonów wyróżnia się zastosowaniem całej metalowej obudowy. Czyni to z tego niepozornego telefonu dosyć ciekawą propozycję, która ma szansę spodobać się zwolennikom wytrzymałych urządzeń.

Budowa

myPhone 6600 Free przy pierwszym kontakcie wyróżnia się przede wszystkim zastosowaną obudową. Została ona wykonana w całości z metalu, co jest godne pochwały, gdyż pozytywnie wpływa to na wygląd i wytrzymałość telefonu.... czytaj więcej »

myPhone 8920TV MarkPro

myPhone 8920TV MarkPro

myPhone 8920TV to telefon polskiej firmy myPhone. Jest to dosyć ciekawa konstrukcja, gdyż mimo klasycznej budowy, znajdziemy w nim ekran dotykowy. Oprócz tego urządzenie to zostało wyposażone w WiFi oraz dosyć egzotyczną funkcjonalność, którą jest odbiornik TV. Widząc, iż znajdziemy w nim również typowe dodatki takie jak radio, aparat i odtwarzacz mp3, musimy przyznać, że może to być bardzo dobry telefon kosztujący zaledwie 320 zł. Po testach przekonamy się, czy nasze przypuszczenia się potwierdzą.

Budowa

myPhone 8920TV od razu po rozpakowaniu prezentuje się naprawdę dobrze. W oczy rzuca się bardzo ładna obudowa, która jest dobrze spasowana. Mimo to podchodzimy do niej z pewną rezerwą, gdyż uważamy, że plastik, z którego została... czytaj więcej »

Trak CP-110

Trak CP-110

Trak CP-110 jest urządzeniem budżetowym. Widać to po jego niezwykle niskiej cenie, która w niektórych sklepach wynosi mniej niż 120 zł. Jest to cena wręcz śmieszna, która powoduje, że telefony Dual SIM Traka są tańsze od większości urządzeń obsługujących jedną kartę SIM. Sprawdźmy czy za niską ceną idzie również niska jakość.

Budowa

Pod względem jakości wykonania Trak CP-110 rozczarował nas na całej linii. O ile nie odbiega jakością wykonania od innych budżetowych telefonów, jeśli chodzi o większą część obudowy, jednak tylna klapka telefonu jest tak źle... czytaj więcej »

Trak CP-120

Trak CP-120

Trak CP-120 jest kolejnym telefonem Dual SIM, który ma podbić serca oszczędnych użytkowników. Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się on niczym szczególnym i uchodzi za bardzo prostą konstrukcję, lecz może właśnie dzięki temu podbije serca użytkowników , którzy nie potrzebują bogatej funkcjonalności, lecz zamiast tego oczekują niskiej ceny oraz dobrej jakości wykonania.

Budowa

Trak CP-120 z całą pewnością nie jest urządzeniem idealnie wykonanym, jednak na tle innych budżetowych produktów wypada nieźle. Cała obudowa została wykonana z błyszczącego plastiku, który sprawia wrażenie solidnego. Obudowa ... czytaj więcej »

Samsung GT-C3322

Samsung GT-C3322

Samsung GT-C3322 to dosyć ciekawy telefon Dual Sim. Jest tak, gdyż został wyprodukowany przez znanego producenta, a nie jedną z chińskich bezimiennych firm. Mimo to charakteryzuje się on stosunkowo niską ceną, która wynosi 250 zł. Dzięki temu telefon ten może stać się czarnym koniem na rynku urządzeń Dual SIM.

Budowa

Samsung GT-C3322 jest telefonem niezwykle solidnym. Jego obudowa została wykonana z wyjątkowo mocnego plastiku, który jest bardzo dobrze spasowany. Żaden jego element nie jest niestabilny ani źle wykonany. Szczególnie spodobała nam... czytaj więcej »

Trak CP-3140

Trak CP-3140

Trak CP-3140 jest to dosyć ciekawy telefon, który już niebawem będzie dostępny na polskim rynku. Na pierwszy rzut oka nie charakteryzuje się on niczym specjalnym, jednak po zapoznaniu się z jego specyfikacją widzimy, że nie jest to zwykła konstrukcja. Ma ona bowiem możliwość instalacji aż czterech kart SIM, co sprawia, że będziemy mogli na raz korzystać z oferty wszystkich dużych operatorów dostępnych w Polsce. Musimy zatem przyznać, że już na pierwszy rzut oka widać, iż Trak zrobił swój nowy telefon z ogromnym z rozmachem. Sprawdźmy zatem, czy nie jest to przerost formy nad treścią.

Budowa

Trak CP-3140 na pierwszy rzut oka wygląda całkiem ładnie, jednak nie możemy powiedzieć, że został wykonany z dobrej jakości materiałów. Co prawda nie odstaje on od innych przebrandowanych przez Traka telefonów Dual SIM, jednak mamy... czytaj więcej »

Zalety:

  • Cena
  • Cztery karty SIM

Wady:

  • Jakosć wykonania

Zobacz również
Przetestuj szybkość swojego łącza w komputerze i smartfonie
Prawidłowa konfiguracja BIOS - jak to zrobić?