Najlepsze tanie smartfony - październik 2011

Przedstawiamy najlepsze tanie smartfony, które charakteryzują się nie tylko niską ceną, ale też dużymi możliwościami, bardzo dobrą jakością wykonania i funkcjonalnością. Poniżej nasz ranking.

Dobry smartfon musi charakteryzować się kilkoma cechami. Najważniejsza z nich to jakość ekranu - to z niego będziemy cały czas korzystać. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na jakość wykonania obudowy urządzenia - powinna być ona nie tylko estetyczna, ale też odpowiednio wytrzymała. Nie można zapominać również o wydajności urządzenia - najlepiej zaopatrzyć się w jednostkę z procesorem dwurdzeniowym, który pozwoli uruchomić większość nowych gier i aplikacji.

Niestety urządzenia tego typu często są drogie. My w rankingu zebraliśmy te, które charakteryzują się niską ceną i dużymi możliwościami. Idealne urządzenia dla osób, które chcą kupić porządny sprzęt i za niego nie przepłacić.

Zobacz również:

Zobacz nasze testy smartfonów!

Wybrane przez nas urządzenia są wydajne, wytrzymałe, funkcjonalne i tanie. Które z nich jest najlepsze? Sprawdźcie sami, zapoznając się z naszym rankingiem!

Zobacz również
Nowy MacBook Pro z panelem OLED TouchBar oraz TouchID. Czy warto?
Najlepsze darmowe (i niedrogie) gry dla dzieci na Androida, iPada i iPhone'a
Słuchawki do biegania - jak wybrać sportowe słuchawki?
Powrót Do Szkoły
Zasady bezpiecznego korzystania z Internetu i komputera
Windows 10: warto skorzystać z darmowej aktualizacji? Pozostało niewiele czasu