40 lat Acer

80 lat temu do przewiezienia swojego komputera potrzebowałbyś TIR-a. A 40 lat temu? W tej sekcji przyjrzymy się, jak technologia rozwijała się przez ostatnie cztery dekady. Zerkniemy też w przyszłość i zobaczymy, czym będzie PC w 2056 roku.

Wynalazki, które zmieniły dzieje ludzkości

Nasza cywilizacja przypomina żabę. Porusza się do przodu skokami, a im bliżej naszych czasów, tym skoki stają się dłuższe i częstsze. Świat, który znamy obecnie radykalnie różni się od tego, w którym dorastało pokolenie naszych rodziców, a ich rzeczywistość to realia zupełnie inne, niż młodość naszych dziadków.

Zobacz więcej

Co by było, gdyby Hannibal miał laptop Acera?

Jak potoczyłyby się losy naszej cywilizacji, gdyby jeden z najwybitniejszych dowódców w dziejach miał laptop Acera? Z jakiego alfabetu korzystalibyśmy współcześnie? Jak wyglądałyby nasze cyfry? I co z językiem?

Zobacz więcej

ROZWIĄZANIE KONKURSU „2056”. SPRAWDŹ CZY WYGRAŁEŚ NOTEBOOKA ACER SWITCH ALPHA 12

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Czas ogłosić światu zwycięzców!

Zobacz więcej

Acer: jak dużo wiesz o technologicznym gigancie?

Zapraszamy do udziału w quizie. Myślisz, że wiesz dużo o technologiach? Sprawdź!

Zobacz więcej

2056: 5 niesamowitych technologii przyszłości

Mamy rok 2056. Po drogach poruszają się autonomiczne auta, nad nimi nalatają pasażerskie drony, NASA zaczyna kolonizować Marsa, a ultraszybki Internet dociera... wszędzie.

Zobacz więcej

Tak zmieniał się świat w latach 1976-2016

Co wydarzyło się najpierw: zaczęto budować warszawskie metro czy wprowadzono do sprzedaży komputer Micro-Professor MPF-I?

Zobacz więcej

Superbohaterowie naszych biurek

Nasze laptopy nie mają z nami łatwego życia.

Zobacz więcej

Wygraj notebooka Acer Switch Alpha 12

Wydajna hybryda z bezgłośnym chłodzeniem LiquidLoop i 20 innych nagród czekają na chętnych, którzy wezmą udział w konkursie.

Zobacz więcej

Dwa światy: Polska i Tajwan 40 lat temu

40 lat to wystarczająco dużo czasu, by maleńki startup przekształcić w globalną korporację. Jak bardzo przez te lata zmienił się świat i rzeczywistość, w której żyjemy?

Zobacz więcej