5KPlayer 5.8

5KPlayer to wielofunkcyjny odtwarzacz multimedialny, przeznaczony do odtwarzania nagrań w takich jakościach jak 4K, 5K i innych. Obsługuje oczywiście i standardowe rozdzielczości. Pozwala również na organizację multimediów, ma także wbudowane funkcje pobierania klipów wideo z popularnych serwisów jak YouTube, Facebook, Yahoo, DailyMotion, Vimeo, Vevo, Metacafe, Vube, Vine, UStream i inne. Posiada pełną obsługę steramingu z urządzeń Apple, jak iMac, iPhone, iPad oraz MacBook do Apple TV. Wśród formatów obsługiwanych przez program znajdują się m.in. MKV, M2TS, AVCHD, AVI, WMV, MP4, MP3, FLAC, AAC, APE.

5KPlayer to także możliwość słuchania internetowych radiostacji. Jedną z jego funkcji jest możliwość pobrania tylko ścieżki audio z wybranego klipu wideo. Aplikacja posługuje się specjalną technologią TrueTheater do wyświetlania obrazu w jak najlepszej jakości i z perfekcyjnym dźwiękiem audio. Dostępna jest za darmo w pełnej wersji, jednak kosztem wyświetlania reklam.

W tym wydaniu aplikacji wprowadzono poprawki techniczne, dzięki którym jej działanie powinno być szybsze i wygodniejsze.


Liczba pobrań: 3918
Cena/licencja:Ad-supported
Producent/dystrybutor:DearMob, Inc.
Rozmiar:49.78 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Liczba pobrań: 3918
Cena/licencja:Ad-supported
Producent/dystrybutor:DearMob, Inc.
Rozmiar:49.78 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Program miesiąca