ABBYY FineReader 10

ABBYY Finereader 10 to popularna aplikacja do automatycznego wprowadzania tekstu drukowanego do komputera (OCR). Według zapewnień producenta, dziesiąta edycja programu jest dużo łatwiejsza w obsłudze, i pozwala osiągnąc nawet o 30 procent większą dokładność rozpoznawania tekstu.

Nowa wersja programu precyzyjnie odwzorowuje układ i strukturę dokumentu, a uproszczony interfejs ogranicza liczbę czynności wymaganych do przetworzenia dokumentu, gwarantując większą automatyzację, łatwość użytkowania i produktywność w codziennej pracy.

Program został również rozszerzony o nowe języki rozpoznawania ( język koreański i jidysz) i odczytuje obecnie dokumenty w 186 językach, w tym również dokumenty wielojęzyczne. Nowością w programie ABBYY FineReader 10 są funkcje upraszczające czytanie e-booków. Dzięki automatycznemu zapisywaniu rozdziałów książki jako pojedynczych plików HTML, czytelnik może z łatwością przechodzić od rozdziału do rozdziału, bez konieczności przewijania dużego dokumentu.

ABBYY FineReader 10 oferuje ponadto szereg innych nowych funkcji oraz usprawnień technicznych, zwiększających wydajność pracy użytkownika z dokumentami, m.in.: sprawniejszą analizę i dokładniejsze odtwarzanie układu dokumentów zawierających tekst z obrazami w tle oraz tabele i wykresy, usprawniony mechanizm kompresji plików PDF oraz usprawniony eksport do formatu PDF/A.


Liczba pobrań: 10802
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:ABBYY
Rozmiar:311.26 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 10802
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:ABBYY
Rozmiar:311.26 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca