abcFaktury 17.6.19

abcFaktury to intuicyjne i proste fakturowanie. Umożliwia wystawianie faktur dowolnego typu, rachunków, drukowanie paragonów na drukarkach fiskalnych. Obsługiwane są faktury VAT, proforma, RR, zaliczki, korekty, rachunki, paragony, noty korygujące. Interesująca opcja dla firm prowadzących handel międzynarodowy to faktury walutowe - moduł ten zawiera automatycznie aktualizowane kursy walut oraz informacje o tabeli NBP, z której pochodzi dany kurs.

W programie zawarto możliwość prowadzenia prostego indeksu produktów i usług, bazy kontrahentów, zarządzania dokumentami handlowymi (w tym korektami i zaliczkami) oraz eksport dokumentów do najpopularniejszych programów księgowych.

abcFaktury przystosowane są do nadchodzącego standardu JPK. Aplikacja w pełni obsługuje drukarki fiskalne (lokalnie i sieciowo) oraz kasy fiskalne.

UWAGA

Program dostępny jest za darmo, również do celów komercyjnych. Posiada jednak ograniczenie 10 dokumentów w miesiącu. Wymaga również przeprowadzenia rejestracji w celu uzyskania licencji HOME.

Wersja płatna likwiduje to ograniczenie. Jej koszt to 49 zł netto/rok.


Liczba pobrań: 5063
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:BinSoft
Rozmiar:77.44 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 5063
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:BinSoft
Rozmiar:77.44 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Programy producenta
Program miesiąca