ABI Business Intelligence 1.3.0.0 pl

Narzędzia klasy Business Intelligence obejmujące "inteligentne systemy eksploracji danych" (Data Mining), diametralnie zmieniły sposób pozyskiwania i analizy danych w ramach systemów informowania kierownictwa i wspomagania podejmowania decyzji. Hurtownie Danych (Data Warehouse), które są źródłem danych dla systemów analityczno-raportujących dają użytkownikowi bezpośredni dostęp do danych.

Zarząd firmy czy kierownicy poszczególnych działów za pomocą przyjaznego interfejsu mogą w prosty sposób bez pośrednictwa działu IT analizować dane i przygotowywać własne raporty. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych komponentów technologicznych operator jest w stanie efektywnie eksplorować bardzo duże zbiory informacji poprzez dynamiczne zmiany na tworzonych raportach i wykresach.

System ABI posiada unikalny interfejs. Poruszanie się po systemie jest intuicyjne nawet pomiędzy najbardziej zaawansowanymi analizami. Analizy wyświetlane są w bardzo czytelnej, graficznej formie.

Podstawowe zalety systemu:

Dostarczenie aktualnej i zrozumiałej informacji zarządczej wielu odbiorcom; Zmniejszenie pracochłonności przy tworzeniu raportów i analiz; Prezentacja i kontrola bieżącej sytuacji firmy; Odciążenie pracy systemów źródłowych; Wsparcie realizacji planowania i kontrolingu przedsiębiorstwa; Kontrola i prognozowanie płynności firmy; Podwyższenie poziomu wykorzystania systemów i informacji; Możliwość skupienia uwagi na analizie danych, a nie na ich pozyskaniu; Uzyskanie efektu motywacji przez informację; Uniezależnienie systemu analitycznego firmy od zmian systemów źródłowych; Uproszczenie infrastruktury informatycznej dedykowanej raportowaniu; Odciążenie pracy głównego systemu produkcyjnego firmy; Szybkie i elastyczne reagowanie na potrzeby analityczne różnych odbiorców; Zbieranie i gromadzenie informacji finansowych i zarządczych ze spółek zależnych.


Liczba pobrań: 1641
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Asoft Pro Sp. z o.o.
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 1641
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Asoft Pro Sp. z o.o.
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca