Abit GD8-MV INTEL LAN Driver 11.2 for XP

Abit GD8-MV INTEL LAN Driver 11.2 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Abit GD8-MV INTEL LAN Driver 11.2 for XP to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite U500 Intel PROSet/Wireless Software 1.04.0000., czy Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.1/2.2) Realtek LAN Driver 7.049.092. Abit GD8-MV INTEL LAN Driver 11.2 for XP to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.