Abit IL9 Pro Realtek LAN Driver 6.203 for Vista

Abit IL9 Pro Realtek LAN Driver 6.203 for Vista to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki REALTEK.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Abit IL9 Pro Realtek LAN Driver 6.203 for Vista to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Dell Alienware Aurora-R2 Hauppauge TV-Tuner Driver 1.46.28154 fo, czy Realtek PCIe FE Family Controller LAN Driver 7.37.1229.2010 for . Aplikacja Abit IL9 Pro Realtek LAN Driver 6.203 for Vista może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.


Liczba pobrań: 1494
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:REALTEK
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca