Acer Extensa 5420G Notebook Synaptics Touchpad Driver 9.0.1 for

Acer Extensa 5420G Notebook Synaptics Touchpad Driver 9.0.1 for jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Synaptics.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Acer Extensa 5420G Notebook Synaptics Touchpad Driver 9.0.1 for to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Asrock B75M-ITX XFast LAN Utility 6.61.1880, czy HP G6000 CTO Notebook Atheros WLAN Driver 3.00 A for Vista. Aplikacja Acer Extensa 5420G Notebook Synaptics Touchpad Driver 9.0.1 for może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.