Acronis Disk Director 11 Home

Acronis Disk Director 11 to aplikacja do kompleksowego zarządzania dyskami. Przyda się podczas tworzenia nowego podziału nośnika i formatowania dysków, przez modyfikację istniejącej już struktury, zarządzanie aktywnymi partycjami i uruchamianiem systemu aż po odzyskiwanie danych i partycji uszkodzonych bądź utraconych na skutek błędu użytkownika, wirusa czy awarii sprzętu.

Modyfikację struktury działających nośników można przeprowadzać bez obawy o utratę danych. W prosty sposób zwiększa się bądź zmniejsza rozmiary partycji, łączy się je i wydziela dodatkowe. Program umożliwia także przenoszenie i kopiowanie struktury dysku. Najnowsza wersja obsługuje Dyski Dynamiczne i GPT, co likwiduje ograniczenie 2 terabajtów pojemności. Może tworzyć i kasować wolumeny lustrzane, konwertować dyski zwykłe na dynamiczne i odwrotnie. Po zakupie nowego dysku można na niego sklonować zawartość starego nośnika, co eliminuje konieczność reinstalacji systemu operacyjnego i programów.

Aby odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników było w pełni funkcjonalne narzędzia programu można uruchomić z dysku startowego. Może to być zarówno płyta CD, jak i dysk USB czy pendrive. Jeżeli chcesz przetestować inny system operacyjny nie musisz się obawiać o uszkodzenie aktualnie działającego. Za pomocą programu Acronisa przygotujesz pod nowy system nośnik, a wbudowane w aplikację narzędzia umożliwią wybór środowiska podczas uruchamiania komputera.


Liczba pobrań: 6649
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Acronis
Rozmiar:124.34 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca