Adam's Venture 3: Revelations 1.0

Adam's Venture 3: Revelations to - zgodnie z nazwą - trzecia odsłona serii gier przygodowych. Przenosimy się tu na początek XX wieku do Oxfordu, zaś gameplay opowiada o poszukiwaniu skarbu templariuszy. Nie obejdzie się bez podróży po świecie - między innymi do francuskiego miasteczka Luz - a także licznych zagadek i łamigłówek. Gra ta została stworzona na znanym z gier akcji silniku Unreal 3, co zapewnia wysoką jakość grafik i animacji. Wersja demo pokazuje tylko początek przygody, zaś pełna wersja to około 10h zabawy.

Adam's Venture 3: Revelations nie ukazał się w wersji polskiej. Do zabawy potrzebna jest znajomość języka angielskiego. Warto dodać, że za soundtrack odpowiada znany i nagradzany kompozytor Jonathan van den Wijngaarden.


Liczba pobrań: 1352
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Vertigo Games
Rozmiar:1056.1 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 1352
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Vertigo Games
Rozmiar:1056.1 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca
if (IDG.hasOwnProperty('global') && IDG.global.hasOwnProperty('async')) { IDG.global.async.push(['ready', function () { setTimeout(function(){IDG.global.load.script('https://a.teads.tv/page/15344/tag', 'tesdsTvScript', true);},500); }]); } else { jQuery(window).on('ready', function() { setTimeout(function(){IDG.global.load.script('https://a.teads.tv/page/15344/tag', 'tesdsTvScript', true);},500); }); }