Adobe Creative Cloud Photoshop CC

Adobe Creative Cloud Photoshop zawiera pakiet profesjonalnych narzędzi do retuszu z zaawansowanymi funkcjami edycji. To standard branżowy w zakresie przetwarzania i edycji cyfrowych obrazów. W tej wersji dodano szereg nowych rozwiązań i usprawnień, z których warto wymienić: zupełnie nowe narzędzie Inteligentne wyostrzanie, zawiera funkcje Photoshop Extended, inteligentny upsampling, redukcja drgań obrazu czy też Adobe Camera Raw jako filtr. Znajdziemy tu także zaokrąglone prostokąty, które można edytować, i inne kształty. Dostępne są również ulepszone obrazy 3D.

Adobe Creative Cloud Photoshop to wprowadzenie funkcji Adobe Generator, który zapewnia generowanie zasobów obrazu w czasie rzeczywistym i łączność z produktem Adobe Edge Reflow CC, obsługa obiektów inteligentnych w galerii narzędzia Rozmywanie i narzędziu Skraplanie, Mercury Graphics Engine oraz dostępne elementy sterujące 3D w obszarze roboczym. Aby przetestować

w akcji, należy zarejestrować się na stronie producenta - po kliknięciu POBIERZ użytkownik zostanie przeniesiony na odpowiednią witrynę.


Liczba pobrań: 2184
Cena/licencja:Trial
Producent/dystrybutor:
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca