Adobe Flash Player 19.0.0.245

Adobe Flash Player to popularna wtyczka do przeglądarki internetowej, pozwalająca na oglądanie treści przygotowanych w technologii Flash. Dzięki niewielkim rozmiarom, szybkości działania oraz sporym możliwościom, jest to jedna z najpopularniejszych aplikacji internetowych na świecie. Wiele osób nie wyobraża sobie bez niej Internetu, choć ma bardzo mocną konkurencję w postaci HTML 5.

Adobe Flash Player to wydajny render grafik i efektów specjalnych, co często wykorzystywane jest do tworzenia gier online, animowanych reklam i efektów wizualnych. Na tym jego możliwości się nie kończą. AFP służy także jako silnik wyświetlania napisów (obsługa tekstu wprowadzanego w różnej orientacji i antyaliasingu). Dzięki poprawionej wydajności odtwarzania wideo (w tym dwóm nowym trybom osadzania plików formatu SWF w przeglądarce internetowej możliwe jest "zatrudnienie" karty graficznej do renderingu lub "wyłączenie" jej z tego procesu), lepsza obsługa zarządzania barwą (profile ICC, sRGB) oraz obsługa dużych bitmap.

Adobe Flash Player został zoptymalizowany pod kątem wysokowydajnej pracy na ekranach urządzeń przenośnych i pozwala korzystać z wbudowanych funkcji tych urządzeń, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z jeszcze bardziej atrakcyjniejszych form przekazu. Nowe wydanie przynosi m.in. poprawki w zakresie bezpieczeństwa. Edycja 19.0.0.245 to siedemnaście łatek dla znalezionych luk.

Adobe Flash Player jest niezbędny dla wielu zastosowań – od wirtualnej rozrywki po oglądanie klipów i animacji online. Najnowsza wtyczka Flash to gwarancja bezpiecznego korzystania z sieci. Pobierz Adobe Flash Player w najnowszej wersji i zagwarantuj swojemu systemowi pełne bezpieczeństwo.

Download Adobe Flash Player zajmuje tylko chwilę, ponieważ jest to instalator sieciowy.

UWAGA

Jest to wydanie dla wszystkich przeglądarek obsługujących wtyczki poza Internet Explorerem. Osobna edycja dla niego znajduje się na osobnej stronie naszego portalu.


Liczba pobrań: 27125
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Adobe Systems
Rozmiar:18.84 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca