Adobe Presenter 7.0.7

Adobe Presenter 7.0.7 to stworzone przez Adobe Systems narzędzie, pozwalające na tworzenie interaktywnych prezentacji, bazowanych na pokazie slajdów stworzonych w popularnym programie Microsoft Power Point. Jest to zarazem część pakietu Adobe Acrobat X Suite , jednak może być wykorzystywana osobno.

Adobe Presenter 7.0.7 pozwala na stworzenie za pomocą kilku kliknięć ciekawej prezentacji z pokazu slajdów. Ten dostępny w wersji shareware program to ciekawe rozwiązanie dla osób potrzebujących funkcjonalnego narzędzia do stworzenia niezapomnianej prezentacji, pokazu czy też do szkoleń. Program w pełni wykorzystuje wsparcie dla ActionScript 3 (AS3), pozwala zapisać przygotowany program w formacie .SWF (czyli może być on odtworzony przez dowolny program obsługujący flash, na przykład przeglądarkę Firefox), a także posiada przyjazny dla użytkownika interfejs. Efekt finalny można także zrzucić do pliku PDF. Dodatkowo Adobe Presenter 7.0.7 ma tu wbudowane wsparcie dla usługi konferencji sieciowych Adobe Connect.

Adobe Presenter 7.0.7 do prawidłowego działania potrzebuje zainstalowanego w systemie Adobe Flash Player.

UWAGI

W najnowszej wersji poprawiono kilka dość ważnych błędów, jak na przykład znikanie niektórych obiektów, nieprzenoszenie linków z PowerPointa czy też nieprawidłowe wyświetlanie multikolumn. Od tej wersji można instalować Adobe Presenter 7.0.7 na 64-bitowych systemach, na których zainstalowano Microsoft Office w wersji 32-bit.

Podany na tej stronie link prowadzi do strony producenta, gdzie należy się zalogować, aby pobrać wersję shareware Adobe Presenter.


Liczba pobrań: 82
Cena/licencja:Shareware
Producent/dystrybutor:Adobe Systems Inc.
Rozmiar:95.42 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca