Adobe Reader 2017.009.20044

Najnowsza wersja programu od firmy Adobe do czytania i drukowania dokumentów w formacie PDF.

Adobe Reader XI pozwala nie tylko otwierać i przeglądać pliki PDF. Oferuje bogaty zestaw narzędzi do obsługi komentarzy, który ułatwia dodawanie uwag do dokumentów. Program jest zintegrowany z usługą Adobe Document Cloud, co pozwala wyjątkowo łatwo korzystać z plików PDF na komputerach i urządzeniach przenośnych oraz edytować pliki PDF z dowolnego miejsca. Obsługiwane jest nawet przechowywanie i otwieranie plików przy użyciu usług takich jak Box, Dropbox i Microsoft OneDrive.

Adobe Reader umożliwia uzupełnianie, podpisywanie i wysyłanie formularzy PDF. Zamiast wpisywać odpowiedzi do formularzy papierowych, można wprowadzać je w formularzu PDF, a następnie wystarczy złożyć podpis cyfrowy, przesłać wypełniony dokument cyfrowo i zapisać kopię lokalną. Mechanizm sandbox zablokuje możliwość ingerencji dokumentu w działanie systemu operacyjnego, w tym modyfikowania plików i rejestru. Jeśli więc zawarte w dokumencie media będą szkodliwe, ich działanie nie wpłynie w żaden sposób na system.

Adobe Reader 11 dostępne jest zarówno w postaci pliku instalacyjnego, jak i wtyczek do popularnych przeglądarek internetowych. W ich przypadku download Adobe Reader należy wykonać z oficjalnego sklepu z dodatkami danej przeglądarki. Zarówno w czytniku, jak i wtyczkach do wyszukiwarek automatycznie włączony będzie nowy tryb "Adobe Reader Protected Mode". Funkcja ma m.in. uniemożliwić ataki z wykorzystaniem skryptów Java lub obiektów 3D.

Dzięki wersji Adobe Reader PL nikt nie powinien mieć problemów z pełnym wykorzystaniem wszystkich możliwości dawanych przez aplikację. Dla klientów biznesowych dostępne są dodatkowe, płatne funkcje – jest możliwość dokupienia tylko wybranych z nich. Funkcje te to m.in. konwerter PDF

Adobe Reader pobierz w najnowszej wersji z naszej strony!

W nowej wersji czytnika poprawiono obsługę formularzy oraz podpisów cyfrowych. Polepszono także współpracę aplikacji z systemem Windows 10.


Liczba pobrań: 7273
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Adobe Systems
Rozmiar:1.21 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych aplikacji i gier:

Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca