AGASart 2.3.9

AGASart to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z AGASart dzięki zaangażowaniu pracowników AGAS Publishing, llc.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.3.9 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić PC Gamer (UK Edition): the world's number one PC games magazine oraz Classic Ford: the car magazine for Ford fans.


Liczba pobrań: 105
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:AGAS Publishing, llc
Rozmiar:6 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Liczba pobrań: 105
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:AGAS Publishing, llc
Rozmiar:6 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Program miesiąca