AMD Catalyst Application Profiles 12.7 CAP2

AMD Catalyst Application Profiles 12.7 CAP2 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

AMD Catalyst Application Profiles 12.7 CAP2 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.2) Xpress Recovery2 Utility 1.01.110, czy Toshiba Satellite L500 Alps Touchpad Driver 7.2.302.105 for Vist. Aplikacja AMD Catalyst Application Profiles 12.7 CAP2 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.