AMD Catalyst Application Profiles 12.9 CAP 1

AMD Catalyst Application Profiles 12.9 CAP 1 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

AMD Catalyst Application Profiles 12.9 CAP 1 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Asus K53Z Notebook LiteOn Bluetooth Driver 7.2.0.65 for Windows , czy HP Pavilion HDX9302XX AVerMedia TV Tuner Card Driver 1.7.0.89_1.. AMD Catalyst Application Profiles 12.9 CAP 1 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.