America's Army: Special Forces Full v.2.1.0

Pełna wersja znakomitej, darmowej strzelaniny FPP przeznaczonej przede wszystkim do wieloosobowych rozgrywek w Sieci. W grze wcielamy się w żołnierza armii amerykańskiej wybranej przez nas specjalizacji. Następnie jako nowy rekrut gracz przechodzi pełne szkolenie poczym wraz z innymi uczestnikami walczy w wirtualnych wojnach i akcjach przeciwko terrorystom. Przewodnim motywem wersji 'AA: Special Forces' jest rola i metody prowadzenia walki stosowane przez Amerykańskie siły specjalne w globalnej wojnie z terroryzmem.

Najnowsza edycja gry wprowadza sporo interesujących opcji i usprawnień do rozgrywki. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć na pewno zaimplementowanie w wersji 2.1.0 'Karma Physics Engine' - nowego silnika odpowiedzialnego za realistyczne odwzorowanie fizyki ruchu. Teraz ciało postrzelonego przeciwnika w grze będzie zachowywać, niemal dokładnie tak jak w rzeczywistości z uwzględnieniem m.in. miejsca trafienia, typu broni, rodzaju pocisku, odległości i zasięgu broni. 'America's Army: Special Forces' została wzbogacona także o dwa nowe tryby rozgrywek - turniejowy ('Tournament Mode') i 'Demo/Kiosk Mode'.

W nowej odsłonie gry wprowadzono także dwie nowe mapy: 'SF Arctic' i 'SF Village' i nowe rodzaje broni – m.in. przeciwpancerny karabin M136 AT4, wykorzystywany do neutralizacji lekko opancerzonych pojazdów oraz nowy typ Strykera – lekko opancerzonego, nowoczesnego wozu bojowego wykorzystywanego przez US Army. W grze usprawniono również dwa z dostępnych we wcześniejszych wersjach rodzaje broni - RPG i AT4 uzupełniając je o celowniki, które umożliwiają ustalenie odległości od celu.


Liczba pobrań: 1271
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:U.S. Army
Rozmiar:763.69 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca