Angeleno Interiors 3.1.0

Angeleno Interiors to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Angeleno Interiors odpowiedzialna jest firma BlueToad, Inc..

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 3.1.0 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Comic Heroes: The best in superhero comics, movies, TV and video oraz Futbol Live - Tygodnik Kibica.


Liczba pobrań: 1057
Cena/licencja:Free
Producent/dystrybutor:BlueToad, Inc.
Rozmiar:20 KB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca