ArCADia-Architektura 2.4 pl

ArCADia-Architektura to inteligentne narzędzie rozszerzające program ArCADia-IntelliCAD 2008 o funkcje niezbędne do tworzenia profesjonalnej dokumentacji architektonicznej. Wykorzystanie najnowszej technologii przyspiesza pracę nad projektami, a rozbudowane, specjalistyczne funkcje, w intuicyjny sposób wprowadzają projektanta w profesjonalny rysunek techniczny. Połączenie dwóch narzędzi ArCADii-IntelliCADa 2008 i ArCADii-Architektury daje perfekcyjne narzędzie do tworzenia, rysowania i edycji dokumentacji, a pełna kompatybilność z programami ArCon i INTERview pozwala ne efektowne zaprezentowanie własnych projektów.

Podstawowe możliwości programu:

Praca na płaskich rysunkach dowolnie skomplikowanych rzutów kondygnacji i budynków, przy użyciu podstawowych elementów konstrukcyjnych: ścian warstwowych (z definicją materiałów dla warstw, ich priorytetów łączenia oraz sposobów kreskowania), stolarki okiennej i drzwiowej, słupów (okrągłych, eliptycznych i prostokątnych), kominów, itp. Pełna obiektowość, czyli bieżąca modyfikacja wszystkich elementów, ich wyglądu, właściwości i sposobu narysowania. Uszczegółowianie rysunków odbywa się funkcjami ArCADia- IntelliCADa 2008: wymiarowaniem, opisami, kreskowaniem, itp. oraz symbolami z wbudowanej biblioteki architektonicznej.

Dodatkowe możliwości:

Rysowanie ścian jedno i wielowarstwowych z możliwością definiowania najczęściej używanych wypełnień warstw. Dowolne definiowanie grubości i ilości warstw z określeniem linii rysowania ściany (krawędź lub osi). Automatyczne tworzenie obrysów zamkniętych. Stolarka wybierana jest z obszernej biblioteki i wprowadzana na rzut w sposób parametryczny (z możliwością zadania wszystkich parametrów: wysokości, szerokości, symbolu i wysokości parapetu) wraz z pełnym opisem (zapałką i wysokością parapetu). Podczas wprowadzania w ściany okien i drzwi wybierany jest kierunek ich otwarcia. Wbudowana biblioteka elementów zawiera również symbole: sanitarne, kuchenne, roślinność, elementów wyposażenia wnętrz, pojazdów itp.

Obsługa formatu DWG:

ArCADia-Architektura to narzędzie pracujące w środowisku programu ArCADia-IntelliCAD 2008 i posiada jego wszystkie rozbudowane funkcje. Formatem zapisu rysunków są pliki dwg od AutoCada 2.5 do 2007.

Współpraca z innymi programami:

ArCADia-Architektura to narzędzie, które może w pełni współpracować z programem ArCon, importując i eksportując wprowadzone dane. Projekty wykonane i zwizualizowane w ArConie przeniesione do ArCADii podlegają pełnej edycji i uszczegółowieniu technicznemu, a przy zmianie rzutów, np. przesunięciu ściany, także zmianę w programie ArCon. ArCADia-Architektura współpracuje także z programem INTERview, który płaskie rysunki rzutów powstałe w aplikacji automatycznie zmienia w trójwymiarową bryłę. Dając tym samym możliwość obejrzenia efektów pracy w wirtualnej przestrzeni wraz z możliwością odbycia spaceru w czasie rzeczywistym.

DLACZEGO ARCADIA-ARCHITEKTURA?

ArCADia-Architektura to nowoczesna aplikacja łącząca intuicyjność pracy z profesjonalnym i precyzyjnym środowiskiem programów CAD, dedykowana architektom, architektom wnętrz i inżynierom budowlanym. Pozwala na tworzenie precyzyjnych rysunków dokumentacji architektonicznej, pełną wymianę danych z programem ArCon i INTERview, tym samym szybką pracę i lepszy kontakt z klientem. Przy zastosowaniu INTERview zarówno projektant jaki i inwestor otrzymuje narzędzie do oglądania zaprojektowanego wnętrza wraz z możliwością spaceru po nim w czasie rzeczywistym.


Liczba pobrań: 2821
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Intersoft
Rozmiar:70.53 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Liczba pobrań: 2821
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Intersoft
Rozmiar:70.53 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca