Arch-in-CAD 2.0 pl

Program przeznaczony jest do wspomagania pracy architekta w pracy nad rysunkiem architektoniczno-budowlanym w programie duoCAD. W skład opisywanego programu wchodzą cztery podstawowe grupy elementów:

1. Biblioteka predefiniowanych symboli architektonicznych i własnych obiektów użytkownika;

2. Narzędzie do wstawiania w rzutach pełnych symboli okien wraz z ich opisem.

3. Narzędzie do wstawiania w rzutach pełnych symboli drzwi wraz z ich opisem.

4. Narzędzie do automatycznego generowania wykazu stolarki okiennej i drzwiowej na bazie elementów wprowadzonych do rysunku za pomocą nakładki.

Wszystkie elementy wykonane są w cm i wprowadzane do rysunku w skali 1:1 umożliwiającej dowolne ich wymiarowanie w programie CAD. Wstawianie dowolnych elementów zbudowanych w nakładce, pozwala przy ich wprowadzaniu na pełne wykorzystanie możliwości precyzyjnego rysowania dostępnych w środowisku CAD. Wszystkie funkcje nakładki dostępne są w programie w trzech podstawowych trybach: z dodatkowego menu górnego programu, z dodatkowego paska narzędziowego lub po przez wpisanie odpowiedniej komendy w linii poleceń.

Arch-in-CAD - nowości w wersji 2.0:

- Wprowadzono dowolne rysowanie ścian z uwzględnieniem ścian warstwowych (do trzech warstw) z automatyczną modyfikacją przecięć i dojść do ścian już istniejących, ustawieniem priorytetów warstw itp.

- Wprowadzono wstawianie do tak utworzonych ścian warstwowych, parametrycznie zdefiniowanych okien i drzwi - oparte na silniku ArCADII.

- Automatyczne tworzenie pomieszczeń.

- Wprowadzono automatyczne tworzenie wykazu stolarki okiennej i drzwiowej na bazie danych zawartych w rysunku z automatyczną aktualizacją wykazu.


Liczba pobrań: 2196
Cena/licencja:Demo
Producent/dystrybutor:Intersoft
Rozmiar:17.15 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje
Programy producenta
Program miesiąca