AS Asystent Sprzedaży 3.2.12

AS Asystent Sprzedaży to nowoczesny, wielostanowiskowy system obsługi sprzedaży, przeznaczony dla małych i średnich firm. AS pozwala na usprawnienie pracy działu handlowego, wspomaga sprzedaż i prowadzenie wielu magazynów, a także kontroluje stan należności i zobowiązań oraz ich rozliczeń. Program wzbogacony jest o dodatkowe funkcje takie jak ewidencja numerów seryjnych dla towaru, sprzedaż z okreslonej partii towaru, przyporządkowanie kontrahentów do handlowców w firmie, śledzenie zmian dokonywanych przez użytkowników i wiele innych.

Przyjazny i intuicyjny okienkowy interfejs użytkownika w systemie Windows sprawia, że praca z systemem AS jest bardzo prosta i przyjemna, a poznanie opcji potrzebnych do codziennej pracy nie nastręcza większych trudności. Relacyjna baza danych SQL oparta o jeden z najlepszych i darmowych silników baz danych PostgreSQL gwarantuje bezpieczeństwo i spójność danych zawartych w systemie oraz zapewnia możliwość tworzenia praktycznie dowolnych zestawień i raportów.

Aby móc korzystać z programu w celach komercyjnych należy zarejestrować się na stronie stronie producenta. Darmowa licencja obejmuje jedno stanowisko programu.