Asrock A75iCafe AMD Display Driver 8.881 for XP

Asrock A75iCafe AMD Display Driver 8.881 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Asrock A75iCafe AMD Display Driver 8.881 for XP to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite L650 Synaptics Touchpad Driver 15.0.8.1 for Wi, czy HP Pavilion HDX9201XX NVIDIA NB8E-GT Display Driver 1.00 A. Programiści AMD zadbali, by Asrock A75iCafe AMD Display Driver 8.881 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.