ASRock H71M-DGS XFast RAM Utility 2.0.9.2 Beta

ASRock H71M-DGS XFast RAM Utility 2.0.9.2 Beta są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki ASRock.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

ASRock H71M-DGS XFast RAM Utility 2.0.9.2 Beta to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Philips 241B4LPCS/00 Monitor Driver 241B4LPCS for Vista, czy Philips 225B1CB/27 Monitor Driver 1.0 for XP. ASRock H71M-DGS XFast RAM Utility 2.0.9.2 Beta to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.