Asus M3N-HT Deluxe/Mempipe Phoenix Award BIOS Flash Tool 1.33

Asus M3N-HT Deluxe/Mempipe Phoenix Award BIOS Flash Tool 1.33 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asus.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Asus M3N-HT Deluxe/Mempipe Phoenix Award BIOS Flash Tool 1.33, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite L850 Intel PROSet/Wireless Software 15.0.0.0.3 czy Gigabyte GA-Z77-DS3H (rev. 1.1) EZ Setup Utility B12.0509.1. Aplikacja Asus M3N-HT Deluxe/Mempipe Phoenix Award BIOS Flash Tool 1.33 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.