Asus Maximus V Extreme ROG Connect Utility 1.06.03

Asus Maximus V Extreme ROG Connect Utility 1.06.03 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asus.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asus Maximus V Extreme ROG Connect Utility 1.06.03, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gigabyte GA-X79-UP4 (rev. 1.0) Marvell Preinstall Driver 1.2.0.1 czy MSI Wind Top AE2281 AW-NB100 WLAN Driver 9.2.0.480. Aplikacja Asus Maximus V Extreme ROG Connect Utility 1.06.03 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.