Asus Maximus V Formula ROG Connect Plus Utility 1.00.15

Asus Maximus V Formula ROG Connect Plus Utility 1.00.15 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Asus.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asus Maximus V Formula ROG Connect Plus Utility 1.00.15, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asrock N68-VGS3 FX BIOS 1.60 czy Toshiba Satellite L505 Hardware Setup Tool 1.63.0.18 for Windows. Aplikacja Asus Maximus V Formula ROG Connect Plus Utility 1.00.15 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.