Asus Maximus V Formula/ThunderFX ROG CPU-Z Utility 1.60.1

Asus Maximus V Formula/ThunderFX ROG CPU-Z Utility 1.60.1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Asus.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asus Maximus V Formula/ThunderFX ROG CPU-Z Utility 1.60.1, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Toshiba Satellite C660 Intel MEI Driver 7.0.4.1197 for Windows 7 czy Asus Maximus V Formula/ThunderFX Intel Smart Connect Technology . Asus Maximus V Formula/ThunderFX ROG CPU-Z Utility 1.60.1 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.


Liczba pobrań: 54
Cena/licencja:Freeware
Producent/dystrybutor:Asus
Rozmiar:0

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Programy producenta
Program miesiąca